ANAMUR
Giriş Tarihi : 06-04-2021 13:12   Güncelleme : 06-04-2021 13:12

Başbuğ Alparslan Türkeş Dualarla Anıldı

Nuh Akkuş/ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı Başbuğ Alparslan Türkeş’i ebediyete intikalinin 24.yılında dualarda andı. Ülkücü Ocakları İlçe Ocak Binası’nda gerçekleşen programda Başbuğ Alparslan Türkeş’i dualarla andı.

Başbuğ Alparslan Türkeş Dualarla Anıldı

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mehmet Emin Erdinç;“ Merhum Bağbuğumuza borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Gönül isterdi her sene olduğu gibi on binlerce evladınla Ankara’da kabrin basında anmak isterdik, Ülkemizin içeresinde bulunduğu salgın hastalık pandemi yasakları dolayısıyla bizlere miras bıraktığın ocaklarımızda andık Başbuğum Aziz ruhun şad, mekânın cennet olsun” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanlığında da dualarla anılan Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’i vefatının 24. yıl dönümünde Kuran-ı Kerim tilaveti okundu, rahmetle ve saygıyla yad edildi.
Merhum Başbuğu Alparslan Türkeş’i anma programlarına, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,Başkan Yardımcıları Türkan Kasapoğlu ve Ahmet Çetin ile partililer katıldı.